Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h nedēļā veltītu brīvprātigajam darbam? (14)

Mārča brīvprātīgais darbs ir patriotisks. Viņš rīko pasākumus mūsu valstij svarīgos atceres datumos. Pieminot cilvēkus un notikumus, kas ļāvuši mums šodien būt brīviem! 

Mārcis no bērnības darbojas Rīgas 155. skautu vienībā. Šobrīd viņš ir jau viens no brīvprātīgajiem skautu un gaidu vadītajiem kā vienības, tā organizācijas līmenī, esot Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas valdes līdzpriekšsēdētajs. 

Ikdienā Mārcis studē matemātiku, strādā ar riska grupas jauniešiem. 

Viņš tic: “Ja katrs no mums vismaz divas stundas nedēļā veltītu brīvprātīgajam darbam, Latvija būtu lepnāka.”

Mārcis Akmeņkalns, skautu un gaidu vadītājs

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”.

Comments are closed.