Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h nedēļā veltītu brīvprātigajam darbam? (13)

Jānis Liepiņš ir mikrobiologs. Viņš brīvprātīgi palīdz organizēt bioloģijas olimpiādes, atbalsta skolēnus viņu pētniecības darbos, un cer, ka daži no viņiem kļūs par Nobela prēmijas laureātiem. 

Jānis ilgstoši darbojies skautu un gaidu kustībā Tukumā un arvien ir pilsoniski aktīvs zinātnē. Viņu aizrauj pārgājieni un sēņošana, audzina dēlu un meitu.


Jānis tic: “Ja katrs no mums veltītu divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam, Latvija kļūtu atvērtāka.”

Jānis Liepiņš, viedskauts

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”.

Comments are closed.