Jaunatnes politikas konference “Latvijas jaunatne, kurp dodies?”

Latvija ir sagaidījusi valsts simtgadi, neatkarībā un demokrātijā esam dzīvojuši teju 30 gadus. Kā attīstās mūsu pilsoniskā stāja un kas to veido? Kāda loma darbam ar jaunatni ir mūsu pilsoniskās sabiedrības veidošanā un cik tas ir efektīvi? Kā vēlamies attīstīt demokrātiskās vērtības un aktīvu pilsonisko līdzdalību, ieejot jaunajā simtgadē?

Latvijas skautu un gaidu centrālās organizācija organizē uz konferenci “Latvijas jaunatne, kurp dodies?”, lai kopīgi diskutētu par esošo situāciju un attīstības scenārijiem pilsoniskās sabiedrības veidošanā darba ar jaunatni jomā.

Konferences mērķis: aktualizēt jaunu, atbildīgu un aktīvu pilsoņu veidošanas procesu, identificēt atbildīgos par šo procesu valstī un noskaidrot, cik veiksmīgi tas tiek darīts, un radīt praktiskus priekšlikumus turpmākai attīstībai.

Laiks un vieta: 4. decembris, plkst. 14.00 – 18.30 Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrā, Kalpaka bulvārī 4, 2.stāvā, Rīgā.

Mērķauditorija: dažādu sektoru pārstāvoša – jaunieši, NVO, vadošie ierēdņi un valsts iestāžu darbinieki,  politisko partiju pārstāvji, biznesa sektora un mediju pārstāvji, bērnu un jauniešu vecāki.

Pasākuma programma pielikumā ( KurpEj_info ),  un pasākuma Facebook lapā: https://www.facebook.com/events/206319126928960/

Pieteikšanās konferencei līdz 28. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu https://ej.uz/kurpEj

Vietu skaits pasākumā ierobežots. Apstiprinājuma e-pastu nosūtīsim 29.11.2018.

Priecāsimies par Jūsu līdzdalību! Uz tikšanos!

Pasākuma organizators: biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācija”

www.skauti.lv  , www.facebook.com/skautiungaidas/

Pasākums līdzfinansēts no valsts budžeta, valsts jaunatnes politikas programmas 2018.gadam ietvarā.

 

Comments are closed.