Jauna sezona Ogres skautiem un gaidām

Jau trešo gadu Ogrē aktīvi darbojas skauti un gaidas trīs dažādās vecuma grupās: 7-11 gadi – mazskauti un guntiņas, 12-16 gadi – skauti un gaidas, 16+ – roveri un lielgaidas. Nodarbības notiek reizi nedēļā, sestdienās. Skautu un gaidu aktivitātes sevī ietver ne tikai dažāda veida prasmju un zināšanu ieguvi par āra dzīvi,  bet arī mērķtiecīgu darbu, lai attīstītu jauniešu vērtību sistēmu.

Skautisms un gaidisms piedāvā iespēju izdzīvot dažnedažādus piedzīvojumus – uz zemes, mežā, gaisā, uz ūdeņiem, Latvijā un citās valstīs. Nometnes, pārgājieni, laivu braucieni un citas kopīgas aktivitātes – tās ir tikai dažas no lietām, kas spēj raksturot skautismu un gaidismu! Nāc un izbaudi pats!

Aicinām visus interesentus šo sestdien doties uz Ogres skautu un gaidu muzeju un sākt ko jaunu!

Tikšanās bērniem 7-11 gadu vecumā notiks plkst. 11:00, visi interesenti no 12 gadu vecuma laipni gaidīti plkst.  13:00.

Ogres skautu un gaidu vienību vadītāja
Līga Jagmane
Liga_jagmane@yahoo.com

Tel. 28898328

Comments are closed.