Izaicināt, atklāt un trenēt sevi – solo gājiens ziemā

Rīgas 141. skautu un gaidu vienības vadītājs un rovers Artūrs Višs jau nedēļu devies ziemīgā ekspedīcijā, viens pats mērojot Lavijas jūras robežu (498km). Jāpiemin, ka Artūrs jau vienreiz veicis šo maršrutu vasaras ekspedīcijā kopā ar Beverīnas roveru cilti, bet šoreiz izvēlējies šo ekspedīciju veikt tieši ziemas sezonā. Kā pats Artūrs min: “Vēlējos vienatnē pārvarēt un paļauties tikai uz sevi, šie apstākļi ir tieši ārpus jebkādas komforta zonas. Katra diena nāk ar kādu izaicinājumu, bet šis ir lielisks veids, kā pārvarēt grūtības, izmantojot savas zināšanas un pieredzi.”
Startā Artūra soma svēra 36kg, spītējot lielajiem mīnusiem, ļoti sarežģītajam segumam, Artūrs jau sasniedzis Kolku. Ar savu ekspedīciju viņš vēlas iedvesmot arī citus – doties piedzīvojumos!

Seko līdzi viņa piedzīvojumam Instagramā -> @archywish.

Comments are closed.