Ir izskanējusi latviešu skautisma simtgade. Video.

20626636_1521909754559251_207660912670689694_oMums visiem ir bijusi unikāla iespēja šogad piedzīvot latviešu skautisma simtgadi!
Esam izdevuši grāmatu “Ziemciešu cilts” (Latviešu skautu kustība), tikušies brīnišķīga svinību nometnē “Simtgades ugunskurs” un raisījuši sabiedrībā debati par vērtībām konferencē “Kas ir jauniešu vērtību formula?”. Top arī dokumentālā filma, kura tiks prezentēta jau jaunās simtgades sākumā – 2018.gada februārī.
Vēlreiz un vēlreiz PALDIES visiem, kas palīdzēja svētkiem notikt!
Kā Ziemassvētku dāvanu no organizācijas, visiem jums nosutām īsu video no nometnes “Simtgades ugunskurs”!, kurš parāda latviešu skautisma (un gaidisma) vērtības, darbību un Latvijas skaisto dabu!
Video veidoja Eva Johansone, Adriana Roze, operatoris Jānis Kešāns, mūzikas autors Jānis Strapcāns

Video tapis ar Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta un Kārļa Goppera fonda līdzfinansējumu.
#skauti #gaidas #skautiem100 #scouting #guiding #LV100
World Organization of the Scout Movement – WOSM Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Jaunatnes lietas LV100 Svētku rota

This year was rich with activities – we celebrated 100 years of Latvian Scouting. We published our history book, had an amazing jamboree and raised debate in society about youth values during the conference. There will be also a documentary film about us (realised in 2018).
Thank you all again and again for contribution to make the celebrations!
And here is small video from the Centenary camp. It shows values, simplicity and beauty of Latvian Scouting (and guiding) and our country.
Video made by Eva Johansone and Adriana Roze Camera: Janis Kesans. Music: Jānis Strapcāns
Video is co-funded from Latvian State budged and K.Gopper’ s fund.