Ievadseminārs skautismā un gaidismā pieaugušajiem

21. oktobrī norisinājās kārtējais “ievadseminārs” pieaugušajiem skautismā un gaidismā, kurā interesentiem ir iespēja uzzināt vairāk par skautu un gaidu kustību, tās darbību un vēsturi, par Latvijas skautu un gaidu aktivitātēm. Semināra laikā dalībnieki apstiprina vai lauž savus priekšstatus par skautiem un gaidām, kā arī tā noslēgumā uzzina iespējas pievienoties organizācijas rīkotajos pasākumos, balstoties viņu vēlmēs un iespējās.  

Šajā ievadseminārā piedalījās trīs interesenti, kur katram bija savs ceļš, kas raisījis interesi noskaidrot par skautiem un gaidām vairāk, arī pašam iesaistīties – mazskauta mamma, garo pārgājienu un āra dzīves piekritēja, sporta treneris, kuru uzrunāja topošās vienības vadītājs palīdzēt pie vienības darbības uzsākšanas un darbības. Visi dalībnieki aizrautīgi klausījās, kā arī uzdeva interesējošus un precizējošus jautājumus, kas parādīja viņu interesi iesaistīties un kļūt par skautu un gaidu brīvprātīgajiem.  

Nākamais ievadseminārs plānots 12. janvārī (2023), kurā aicinām piedalīties interesentus un tos, kuru jaunā gada apņemšanās būs darīt labu jaunatnei un sabiedrībai, sīkāk:  https://fb.me/e/4adYlIVqkPieteikšanās: http://ej.uz/LSGCO_ievadseminars

#BrīvprātīgaisDarbs #Jaunieši #bērni #NVOfonds2022 

Pasākums tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Comments are closed.