Iesildi vasaru! 25.05.-31.05.2020. nedēļas uzdevumi

#SkautoMājās #GaidoMājās

Turpini gatavoties vasarai!

Nedēļa #10 (25.05.2020.- 31.05.2020.)

Ir iesākusies pēdējā maija un skolas nedēļa, bet nākamnedēļ jau oficiāli būs VASARA! Gatavojies vasaras pārgājieniem un vienību nometnēm, apgūstot vēl dažas vērtīgas skautu un gaidu prasmes. Šonedēļ arī izvērtēsim skautu un gaidu sezonā paveikto, lai saprastu, kā veicās, ko nākamreiz varētu darīt citādāk un kas jauns apgūts. Ar vasaras sākumu noslēdzas arī #SkautoMājās un #GaidoMājās uzdevumi, bet nekas – tūlīt jau būs iespēja piedalīties vienību akvitātēs!

SkautoMajas_10_nedela_uzdevumi_2505-3105 – nedēļas uzdevumi

Šonedēļ Tavos uzdevumos:

– Izvērtē skautu un gaidu sezonu – LSGCO_SezonasIzvertejums – izvērtējuma darba lapa

– Pagatavo trijkāji

– iemācies ugunskura āķa sējumu

– Pagatavo kaut ko garšīgu uz ugunskura

– Plāno savus vasaras piedzīvojumus

– Dziesma
SkautuGaiduDziesmas_Beverina – dziesmas vārdi

– u.c.

Sīkāk: uzdevumi, darba lapas, video, saites uz papildus info: http://skauti.lv/skautomajas-un-gaidomajas

Comments are closed.