Iesaisties – stāsti par pilsoniskuma pamatiem!

Aicinām pieteikties 16-25 gadus vecus jauniešus, kuri ir gatavi kļūt par vienaudžu izglītotājiem pilsoniskās sabiedrības tēmā.

Dalībniekiem būs iespēja paplašināt un nostiprināt savas zināšanas par pilsoniskās sabiedrības un līdzdalības pamatiem. Pēc tam ar savām zināšanām tālāk jādalās ar 10-20 jauniešiem ārpus organizācijas – draugiem, paziņām, skolas vai studiju biedriem! Dalīšanās var notikt klasē, parkā, ballīte, pārgājienā u.c. veidos. Ievada apmācības plānotas jūnijā, jauniešu informēšana līdz 31.10.2020. Īpaši aicināti jaunieši no Rīgas vienībām, lai motivētu citus jauniešus piedalīties Rīgas pašvaldības vēlēšanas 2020.gada augusta beigās.

Pieteikšanās līdz 20.05.2020. Aizpildot anketu: https://ej.uz/LSGCO_vienaudzuLideri

Comments are closed.