Iesaisties – stāsti par pilsoniskuma pamatiem!

Aicinām pieteikties 16-25 gadus vecus jauniešus, kuri ir gatavi kļūt par vienaudžu izglītotājiem pilsoniskās sabiedrības tēmā.

Dalībniekiem būs iespēja paplašināt un nostiprināt savas zināšanas par pilsoniskās sabiedrības un līdzdalības pamatiem. Pēc tam ar savām zināšanām tālāk jādalās ar 10-20 jauniešiem ārpus organizācijas – draugiem, paziņām, skolas vai studiju biedriem! Dalīšanās var notikt klasē, parkā, ballīte, pārgājienā u.c. veidos. Ievada apmācības plānotas jūnijā, jauniešu informēšana līdz 31.10.2020. Īpaši aicināti jaunieši no Rīgas vienībām, lai motivētu citus jauniešus piedalīties Rīgas pašvaldības vēlēšanas 2020.gada augusta beigās.

Iepazīšanās nodarbība notiks tiešsaistē Zoom platformā 08. jūnijā plkst. 18.00 – 20.00. (saite tiks nosūtīta tiem, kas pieteicās).  Tajā īsi iepazīsimies un izstāstīsim par turpmāko apmācību norisi un mērķi.

15. jūnijā plkst. 18.30 (Zoom) būs Vadītāju akadēmija par darbu ar pašvaldībām. Lai arī tās paredzētas vadītājiem un vv, jūs varat piedalīties, jo tas noderēs turpmākajā apmācību gaitā.

18. jūnijā plkst. 17.00 kopā ar kopnieku apmācību grupu būs tiešsaistes nodarbība par pilsoniskā aktīvisma pamatiem Latvijā, pasaulē un mūsu organizācijā.

Nākamās 3 nodarbības būs jūlijā – piedāvājam izvēlēties jums ērtākos datumus laika posmā 06.-17.07. 2020.   Ja piesakies projektam, vari norādīt  Doodle aptaujā līdz 07.06. par sev piemērotākiem laikiem:  https://doodle.com/poll/kbbzhs8pvmtgsfxe

No šīm nodarbībām divas būs klātienē, viena tiešsaistē par tēmām:
1) Demokrātijas pamati, valsts iekārta (tiešsaistē).
2) Kritiskā domāšana un informācijas atlase.
3) Publiskā runa un stāja. Tālākais rīcības plāns.


Pieteikšanās pagarināta līdz 7.06.2020., piesakies aizpildot anketu: https://ej.uz/LSGCO_vienaudzuLideri


Kontaktpersona par šo projektu – v.v. Annija Preisa,  info@skauti.lv , mob.t. 27852614

Comments are closed.