Starptautiskās aktivitātes

DSC_0733Katru gadu mūsu skaisto Latviju apciemo vairākas skautu un gaidu grupas no tuvākām un tālākām zemēm. Lai cik arī dažādas nebūtu grupas, tām visām ir kas kopīgs – vēlme iepazīt Latvijas skautus un gaidas, mūsu paražas un kultūru, mūsu zemi kā mēs to jūtam. Tādēļ aicinām Jūs pieteikties dažādās starptautiskās aktivitātēs šajā vasarā.

Jūlijā Latvijā ciemojas skautu un gaidu grupa no Austrijas. Vienpadsmit jaunieši (vecumā 15-16 gadi) un četri vadītāji savā ceļojumā pa Latviju divas dienas pavadīs Rīgā, Ķīpsalas kempingā. 15. un 16. jūlijā viņi labprāt uzspēlēs ar jums spēles (kāda laba iespēja starptautiskai frisbija, futbola vai volejbola sacīkstei!) un dosies piedzīvojumu meklēšanā mūsu skaistajā pilsētā. Lūdzam interesentus atsaukties līdz 5.­­­jūlijam.

­­No 8. līdz 26. augustam Latvijā viesosies roveru un lielgaidu grupa no Francijas. Astoņpadsmit jaunieši (vecumā 16-18 gadi) un četri vadītāji desmit dienas veiks labo darbu Tērvetes Sanatorijas teritorijā. Vizītes laikā paredzētas arī atpūtas dienas, apskatot Latviju, tiekoties ar bērnu nama bērniem, ciemojoties Tērvetes zirgaudzētavā, Jauniešu Sarkanajā Krustā un ne tikai! Dzīvošana paredzēta pie skaista ezera netālu no sanatorijas. Iespējams arī finansiāls atbalsts pārtikas nodrošināšanai no Tērvetes pašvaldības, tādēļ aicinām pieteikties vienības, kopus un arī individuālos biedrus, kurus interesē dalība šajā projektā. Jaunieši runā franču, angļu, kā arī spāņu valodā, kas ir vēl viena lieliska iespēja papildināt ne tikai savu skautisko/gaidisko pieredzi un iegūt jaunus draugus, bet arī papildināt savas valodu zināšanas. Lūdzam interesentus atsaukties līdz 5.­­­jūlijam.

Un lai dzīvi padarītu vēl krāsaināku, ir arī vairāki ceļinieki, kuri jūlijā dodas uz Roverway Somijā. 16. jūlijā ir iespēja paviesoties pie 60 slovēņu skautiem un 17.jūlijā satikt 7 ungāru skautus.

Jautājumus, pieteikumus, ierosinājumus un atklāsmes par iesaistīšanos starptautisko viesu uzņemšanā sūtiet Lindai no LSGCO starptautiskās darba grupas (aiisma@hotmail.com, 27030911)

Lai krāsaina šī vasara!

v.v. Linda Aisma Ķiesnere(R1gv.)
LSGCO Starptautiskā darba grupa

Comments are closed.