Atbalsti skautus un gaidas, ziedojot!

Vasara ir aktīvākais iniciatīvu realizācijas laiks! Šogad skautiem un gaidām tādas ir četras:

1. Baltijas Skautu un gaidu lielā nometne;
  2. Latvijas delegācijas dalība Pasaules skautu lielajā nometnē Rietumvirdžīnijā, ASV;
  3. Dalība latviešu diasporas skautu un gaidu sadarbības nometnē, Ņujorkas štatā, ASV;
  4. “Mazais Namejs”- labais darbs fondam NAMEJS, organizējot nometni militāro misiju bērniem.

Rudenī plānojam vairākus apmācību ciklus jaunajiem līderiem.

Lai lietas notiktu pilnvērtīgi, ir nepieciešams Tavs atbalsts!

Aicinām ziedot mums gan finanšu līdzekļus plānu realizācijām, gan pārtikas preces vasaras pasākumiem.

Ziedojumiem: Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija, reģ. nr. 4000800437

Konta numuri:

Swedbank: LV29HABA0551030071532

SEB Bank: LV87UNLA000100070012

Luminor Bank: LV30NDEA00000 82056289

Organizācijai ir sabiedriskā labuma statuss, ir iespējams atgūt ienākumu nodokli no ziedotās summas. Ar prieku pieņemsim piedāvājumus arī pārtikas precēs lielajai nometnei un atbalsta pakalpojumos (drukāšanas darbi, pārvadājumi u.c.)

Sīkāk sazināties ar Latvijas Skautu un gaidu organizāciju –  info@skauti.lv, mob.t. 27852614

Skautu un gaidu organizācija attīsta bērnu un jauniešu dzīves prasmes un nostiprina vērtību sistēmu. Savā darbā izmantojot vairāk kā 100 gadu pārbaudītas metodes – āra dzīve, darbs mazās grupās, jauniešu ideju attīstība, mācāmies darot u.c.

Lai organizācija varētu attīstīties un piedāvāt tajā iesaistīties vēl vairāk bērniem un jauniešiem, ir nepieciešams sabiedrības atbalsts. Aicinām ziedot!