Atbalsti skautu un gaidu darbību!

Gribi darīt labu? Ieguldi ilgtermiņā!20690364_1523522934397933_7369448093135552354_o

Gada nogale ir laiks, kad izvērtējam paveikto, skatāmies nākotnē un kaļam plānus, kā mainīt sevi un kā uzlabot pasauli.  Arī Tev ir iespēja vēl paspēt izdarīt kādu labo darbu, ieguldot ilgtermiņā – bērnu un jauniešu organizācijas attīstībā!

Mēs, skauti un gaidas, nupat esam nosvinējuši latviešu skautisma simtgadi – tie ir simts gadi pieredzes, ka aktīvs, gudrs un vesels pieaugušais veidojas no bērniem un jauniešiem, kam ir iespēja pieredzes ceļā attīstīt savas vērtības, mūsu kopīgo pilsoniskumu un darba sparu. Iesoļojot nākamajā 100-gadē, mēs vēlamies attīstīties, lai vēl vairāk bērniem un jauniešiem dotu iespēju darboties šajā pasaules lielākajā bērnu, jauniešu un izdzīvot bērnības piedzīvojumus, veidoties par aktīvu un atbildīgu pilsoni.  (pilnvērtīgi darboties – iespēja iegādāties formu, mugursomu, zābakus, samaksāt par nometni un citām aktivitātēm)

Organizācija pamataktivitātes – iknedēļas vienības nodarbības – tiek nodrošinātas ar brīvprātīgo skautu un gaidu vadītāju nesavtīgu darbu un vecāku līdzmaksājumu (jeb biedru naudu).  Organizācija piesaista atbalstītājus nacionālā mēroga aktivitātēm, kas ļauj samazināt dalības maksas lielajās nometnēs un apmācībās. Tomēr ne visi vecāki  var atļauties līdzmaksājumus pasākumos. Darbojamies pēc principa “nauda nedrīkst būt šķērslis”, lai bērns neiedalītos mūsu aktivitātēs. Tāpēc:

Aicinām Tevi (uzņēmēju vai privātpersonu) atbalstīt skautu un gaidu darbību, ziedojot skautu un gaidu ikdienas darbībai (atbalstot apmācību, nometņu un citu aktivitāšu organizēšanu). Jūsu ziedojumi noderēs:

  • nometnes “Baltais vilks”, 150 dalībnieki no visas Latvijas; ap 60 bērnu no daudz bērnu ģimenēm, daļēja dalības maksas segšana; (60×22 eiro = 1320 eiro)
  • mazskautu un guntiņu ziemas nometne, 120 dalībnieki no visas Latvijas; ap 40 bērnu no daudz bērnu ģimenēm, daļēja dalības maksas segšana; ( 40 x30 eiro = 1200 eiro)
  • lielgaidu un roveru vasaras nometne, 60 dalībnieki, dalības maksas samazināšana; (ap 1500 eiro)
  • Atbalsts formu iegādei bērniem no mazturīgām ģimenēm ( 30 formas x 30 eiro = 900 eiro)
  • Brīvprātīgo skautu un gaidu vadītāju apmācības (nepieciešamais līdzfinansējums ap 6000 eiro)
  • Ekipējuma atjaunošanā un iegādē (virves, lukturi, laivas, vestes u.c. no 10- 2000 eiro)

Katrs ziedojums mums ir svarīgs, arī 10 eiro!

Organizācijai ir sabiedriskā labuma statuss. Tu kā uzņēmējs vai privātpersona vari saņemt nodokļu atlaides.

Ziedojumu lūdzam pārskaitīt uz biedrību “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”, reģ.nr.40008000437, Bankas konts: Luminor Bank AS, konta nr. LV46NDEA0000082056292, SWIFT: NDEA LV2X

Norādot: ziedojums skautu un gaidu organizācijas attīstībai (Tava e-pastā adrese, lai zinām, kam pateikt paldies!)

Sīkāka informācija info@skauti.lv , 27852614

Comments are closed.