Aktīvi norit lielā spēle “Darām kopā”

Skautu un gaidu lielā spēle #DarāmKopā rit jau vairāk kā 20 dienas!

Spēles noslēgums būs Ģimeņu dienā – 15. maijā. Šo nedēļu laikā esam jau saņēmuši 789 izpildītus uzdevumus. Vispopulārākā uzdevumu joma dalībnieku vidū ir #Vide, šeit jau vien esam saņēmuši vairāk kā 200 iesūtītus izpildītos uzdevumus. Skauti un gaidas ir dabas draugi, arī #LielāsSpēles dalībnieki!

Ģimenes no visas Latvijas dalās piedzīvojumos:

🏃‍♀️ Paveikti simtiem km ar kājām un velo;

🍜 Pagatavotas vismaz 55 ģimeņu maltītes kopā;

🌳 Komandas uzrāpušās vismaz 20 kokos;

🎲 Bijuši vairāk kā 30 ģimeņu spēļu vakari;

💦 Uztaisīti vairāk kā 10 dažādi ūdens filtri no dabīgiem materiāliem;

🦢Kopā novēroti vairāk kā 60 koki un 70 putnu sugas;

🌱Pamanīti neskaitāmi pavasara vēstneši – pumpuri;

✅ Katru dienu saņemam kādu labo darbu savai apkārtējai kopienai;

⚜️Izveidoti ģimeņu ģerboņi un himnas.

🙏 7 brīvprātīgie katru dienu cītīgi uzrauga iesūtītās atbildes un reģistrē punktus. Arī mēs sakām paldies komandām, par aktīvu un radošu uzdevumu pildīšanu. Atbildes raisa smaidus mūsu sejās un enerģiju turpināt darboties!

Novēlām komandām izturību un nezaudēt spēles azartu vēl atlikušajā nedēļā! 🌎

#LielāSpēle #DarāmKopā #VeidosimPasauliLabāku #ArvienModri #NVOCovid2021 #TapisArJauniešuEnerģiju 💥

Spēles uzdevumu veidošanā piedalās organizācijas sadarbības partneri Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Pasaules Dabas Fonds, Latvijas Mazpulki – Latvian 4H, Rīgas cirks , ir.bene

#DarāmKopā

Lielo spēli “Darām kopā” ir veidojuši skautu un gaidu brīvprātīgie un to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Comments are closed.