Aizritējusi nometne “Mazais Namejs 2021”.

Pagājušajā nedēļā norisinājās starptautisku militāro misiju dalībnieku bērnu nometne “Mazais Namejs”, ko jau ceturto gadu organizē fonds “Namejs” un biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”.Šogad “Mazie Nameji” pieredzēja izaicinājumus, kuru pārvarēšana nestu godu arī vecākiem – Gaujas forsēšanu, tulznas uzdzenošu pārgājienu, nakšņošanu zem pašu taisītas pajumtes un laivu braucienu pērkona negaisa laikā. Neizpalika arī dažādas skautu un gaidu izplānotas nodarbības un spēles, kas ļāva mācīties un labi pavadīt laiku ar jauniegūtajiem draugiem. Dalībnieki nometni izvērtēja kā izdevušos un tādu, kas paliks atmiņā – mācoties skaldīt malku, ceļot šelteri, mēģinot lietās saskatīt pozitīvo un mācoties nepadoties.

#BrīvprātīgaisDarbs #MazaisNamejs2021 #AtceriesSavējos! #NometņuMaratons#ArvienModri!

Nometne tapa ar Valsts aizsardzības un patriotisma fonda “Namejs” ziedotāju un sadarbības partneru atbalstu.

Foto: LSGCO arhīvs

Comments are closed.