Aicinām darbā administratīvo asistentu

Latvijas Skautu un gaidu organizācija meklē administratīvo asistentu!

Administratīvais asistents

(50 -100% slodze – atkarībā no pieredzes un iespējām)

Pozīcijas mērķis: veikt administratīvā atbalsta funkciju organizācijas realizētajiem projektiem un ikdienas darbiem.

Galvenie pienākumi:

• Atbalsts pie administratīviem uzdevumiem, tai skaitā  atbalsts pie projektu dokumentācijas lietvedības, organizācijas lietvedības kārtošana u.c.
  • Valdes sēžu protokolēšana
  • Ziņu lapas un apkārtraksta sagatavošana
  • Atbalsts dažādām brīvprātīgo darba grupām
  • Atbalsts organizācijas pasākumu organizēšanai
  • Var tikt uzdoti citu uzdevumi, atkarībā no kandidāta zināšanām un iespējām.

Prasības kandidātiem:

• Vēlme stiprināt un attīstīt skautismu un gaidismu Latvijā;
  • Ļoti labas latviešu valodas prasmes – spēja izteikties literāli pareizā latviešu valodā, arī rakstiski;
  • Prasmes un iemaņas, izmantojot informācijas tehnoloģijas, dažādas datorprogrammas, grafiskā dizaina prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Spēja sadarboties ar dažāda vecuma cilvēkiem;
  • Iepriekšēja darba pieredze vai akadēmiskās izglītība ir vēlama, bet nav obligāta;
  • Prioritāte darbinieka izvēlē tiks dota skautu un gaidu organizācijas biedriem.

Piedāvājam:

• Dinamisku darba vidi
  • Elastīgu darba laiku  (dažkārt būs jāstrādā arī brīvdienās)
  • Līgumu līdz 2019.gada 31.decembrim (ar iespējamu pārbaudes laiku – 1 mēnesis), veiksmīgas finanšu piesaistes gadījumā, darba līgums var tik pagarināts;
  • Darba alga 5 EURO/ h (bruto);
  • Personīgās izaugsmes iespējas.

Pieteikumā lūdzam nosūtīt savu CV, kā arī īsu motivācijas vēstuli, kāpēc tiešu Tu esi labākais/-kā kandidāts/-e.

Pieteikšanas termiņš ir 11.08.2019.  Intervijas laika periodā no 14.- 20.08. 2019.

Sīkāk vērsties pie vad. Agnija Jansones, 27852614, pieteikumus sūtīt uz info@skauti.lv

Biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija” (LSGCO) ir vienīga nacionāla mēroga jaunatnes organizācija Latvijā, kur savu pamatdarbību nodrošina uz brīvprātības principa.  LSGCO ir Pasaules Skautu kustības organizācijas un Pasaules meiteņu gaidu un meiteņu skautu asociācijas pilntiesīga biedre.