LSGCO vadītāju apmācības

LSGCO vadītāju apmācības 1.daļa

Mērķis – sagatavot topošos skautu un gaidu vadītājus vienības vadības darbam

Mērķauditorija – esošie LSGCO vadītāj vietnieki vai kopnieki vai citi aktīvisti, kas vismaz sezonu ir vadījuši nodarbības vai to plāno uzsākt tuvākā laikā

Laiks – 6.-8. oktobris, 2017.gads  (3 pilnas dienas )

Vieta – viesu nams “Ievu Līcis”, Ķegums

Sākums 6.10. laika posmā starp plkst.9:00 un 11:00 ( tiks precizēts pēc pieteikšanās, ņēmot vērā dalībnieku ģeogrāfisko izvietojumu un iespēju nokļūt uz apmācību norises vietu)

Nobeigums 8.10. ap plkst 16:00 (tiks precizēts pēc pieteikšanās )

Apmācību struktūra:

1.daļa 6.-8.10.

2.daļa prakse vienībās

3.daļa Lieldienu vai “maija”  brīvdienās

Apskatāmās tēmas:

• Vienības vadīšana – ko tas sevī ietver – teorija un prakse;
  • Vadītāja ētika;
  • Drošība;
  • Līderība;
  • Jaunatnes darbinieka loma plašākā nozīmē;
  • Metodes darbā ar bērnu un jauniešu grupām;
  • c.

Komanda: vad.Nils Klints, vad.Artis Berkmanis, vad.Jānis Iklāvs, vad. Paulīna Latsone, vad. Iveta Ēlerte, vad. Agnija Jansone, kā arī apmācību vadītājs no Dānijas Skautu un gaidu asociācijas. Iespējami vieslektori

Praktiskie apstākļi – darba sesijas gan āra apstākļos, gan iekštelpās (atkarībā no laika apstākļiem).  Gulēšana visiem dalībiekiem vienā lielā telpa (manstardā) uz matračiem savos guļammaisos un/vai istabiņās (atkarībā no dalībnieku skaita). Ēdināšana tiks nodrošināta.

Dalības maksa- LSGCO biedriem 15 eiro, ne LSGCO biedriem 45 eiro

Pieteikšanās – aizpildot pieteikuma anketu  http://ej.uz/LSGCOkursi  elektroniski līdz 16.09.2017.

Pieteikumu apstiprināšana 20.09.2017.

Sīkāk informācija raksto uz info@skauti.lv vai zvanot uz +371 27852614

Kursi tiek organizēti ar Valsts jaunatnes politikas programmas, Dānijas Skautu un gaidu asociācijas, Latviajs Skautu un gaidu centrālās organizācijas un dalībnieku līdzfinansējumu.