Rudens Cerība 2014

Svētdien noslēdzās viena no lielākajām skautu un gaidu šī gada nometnēm – “Rudens Cerība 2014”, ko organizēja Rīgas 155. skautu vienība. Nometne norisinājās Daugavpils novada Vabolē, kur darbojas Vaboles 45. gaidu vienība. Nometnē pulcējās vairāk nekā 170 bērnu un jauniešu no visas Latvijas. Nometnes laikā dalībnieki piedalījās nodarbībās, kurās atjaunoja un ieguva daudzpusīgas zināšanas un prasmes saistībā ar āra dzīvi, attīstīja savstarpējo komunikāciju un sadarbību it sevišķi ar vietējiem jauniešiem, nodarbojās ar fiziskajām aktivitātēm un iepazina Latgales kultūru.

Bildēs atskats uz nometnes pēdējo dienu, kad jaunieši, turpinot senu skautisma un gaidisma tradīciju, veica dažādus labos darbus.

 

 

Bilžu autors Kalvis Zaļaiskalns  
 

Paldies visiem organizatoriem, jo seviški Rīgas 155. skautu vienības vadītajam Nilam Klintam un vadītājai Vitai Karulei.

Nometne īstenota ar Rīgas Domes Izglītības Kultūras un Sporta departamenta finansiālu atbalstu.

 

rd_iksd_logo

Comments are closed.