Archive | Starptautiskās iespējas RSS feed for this section

Roveri no Latvijas piedalās starptautiskā nometnē Islandē

No 25.jūlija līdz 2.augustam Latvijas pārstāvji viesojas pasaules skautu nometnē Islandē, kurā piedalās 5000 jaunieši no 93 pasaules valstīm vecumā no 18 – 25 gadiem. Pirms došanās uz nometnes vietu tika iepazīta skaistā daba un ik dienu mainīgie laikapstākļi pa visu Islandi. Mārcis un Linda devās ekspedīcijās Skaftafelas nacionālajā parkā, kur atrodas augstākais punkts Islandē […]

Lasīt tālāk

Skauti un gaidas tiekas ar Korejas vēstniecības vadītāju

Šodien, 27.jūlijā tikāmies ar Korejas Vēstniecības vadītāju Kyong-Ho Min. Pārrunājām Korejas skautu pieteikumu organizēt Pasaules skautu džamboreju (saietu) 2023. gadā Korejā, kā arī iespējamo nākotnes sadarbību un divpusējo apmaiņas programmu attīstību skautu un gaidu organizāciju vidū.

Lasīt tālāk

Skautu un gaidu apmācības „The Academy” Serbijā

  No 04.11.2014 – 09.11.2014 Serbijā, Belgradā norisinājās skautu un gaidu vadītāju apmācības „The Academy”. Apmācībās piedalījās ap 200 dalībnieku no vairāk kā 40 valstīm pārsvarā no Eiropas, taču tika pārstāvētas arī valstis no citiem kontinentiem. No Latvijas šajā pasākumā piedalījās vad. Eduards Upenieks.   Pasākuma mērķis bija uzlabot skautu un gaidu vadītāju zināšanas par […]

Lasīt tālāk

40. Pasaules skautu un gaidu konference Ļubļanā, Slovēnijā

2014, gada 11.-15.augusts   Katrus trīs gadus kāda no pasaules valstīm tiek organizēta Pasaules skautu konference, kurā tiekas pārstāvji no visām pasaules skautu organizācijām, lai kopīgi lemtu par svarīgākajiem skautu kustības jautājumiem. Konferences galvenie uzdevumi ir lemt par kopējo kustības politiku un stratēģiju visā pasaulē, noformulēt WOSM nostāju un darīt visu nepieciešamo, lai spētu piepildīt […]

Lasīt tālāk

“Value Based Leadership” apmācības Jūrmalā

No 30. augusta līdz 1. septembrim Jūrmalā norisinājās Zviedrijas skautu organizācijas īstenoto apmācību “Value Based Leadership” pirmais posms.

Lasīt tālāk

Eiropas skautu un gaidu konference

No 16. līdz 21. augustam Berlīnē norisinās Eiropas skautu un gaidu konference, kas vienviet pulcē vairāk kā 400 dalībnieku.

Lasīt tālāk

Pagarināta pieteikšanās uz “Value Based Leadership”

Līdz 09.06.2013. ir pagarināta pieteikšanās uz Zviedrijas skautu organizācijas piedāvātajām apmācībām “Value Based Leadership”, kā arī pārcelti kursu norises datumi.

Lasīt tālāk

Zviedrijas skautu organizācijas apmācības – Value Based Leadership

Zviedrijas Skautu organizācija aicina Latvijas skautu un gaidu vadītājus un vadītāju vietniekus (vecumā no 20 līdz 25 gadiem) piedalīties vadītāju kursos.

Lasīt tālāk

Scout Academy 2012

26.10.2012 Pasaules skautu centrā Kandersteg (Šveicē) sākas „Scout Academy”.

Lasīt tālāk

GOLD* projekts Latvijā

No 2. līdz 22. augustam Latvijā viesojas 6 Anglijas gaidu vadītājas, kas dalīsies savā pieredzē, kā arī piedāvās radošu aktivitāšu dienas dažādās Latvijas pilsētās.

Lasīt tālāk