Sv. Jura diena Brīvdabas muzejā

22. aprīlī, svētdienas rītā pie Brīvdabas muzeja pulcējās skauti un gaidas, lai atzīmētu Svētā Jura dienu. Plkst. 12.00 mēs kopīgi devāmies Brīvdabas muzejā, kur katru gadu norisinās Sv. Jura diena un Latvijas skautu priekšnieks vad. Andris Matisons teica ļoti svarīgus un pārdomu pilnus vārdus. Bija ļoti interesanti klausīties!

Foto: Liene Zaķe

Vēlāk, kā jau katru gadu, vad. Uldis Jansons pavēstīja par nakts pārgājiena „Palu laiks” rezultātiem.

Tad bija pienācis laiks āra aktivitātēm, ko bija sagatavojuši Rīgas 155. skautu vienības skauti. Tās ilga apmēram 1 stundu.

Šajā laikā Rīgas skautu un gaidu vienību vadītāji tikās, lai pārrunātu Rīgas novada darbību.

Plkst. 13:00 visi kopā devāmies uz Usmas baznīcu, kur piedalījāmies mācītāja Rinalda Granta vadītājā svētbrīdī.

Šī diena jo īpaši paliks atmiņā Eduardam Upeniekam (66. sk.g.v.), kurš deva skautu vadītāju solījumu un Raimodam Raudiņam (155. sk.v.), kurš deva skautu solījumu. Apsveicam!

Aprakstu sagatavoja Mārcis Akmeņkalns (155. skv)