Janvārī skauti un gaidas piedalās nometnē “Baltais vilks”

Lai gan pandēmijas dēļ jau otro gadu nav iespējams visiem kopā tikties nometnē Ložmetējkalnā, tomēr “Baltā vilka” tradīcija tiek turpināta, organizējot un piedāvājot aktivitātes skautiem un gaidām, kuras veikt savās vienībās, apgūstot āra dzīves prasmes ziemas apstākļos, izaicinot sevi ziemīgos laikapstākļos, sadarbojoties vienam ar otru un izzinot latviešu strēlnieku gaitas.

Skauti un gaidas ir moži grūtībās un, lai saglabātu savu modro garu, aicinām iesaistīties piedāvātajās “Baltā vilka” aktivitātēs un atspoguļot tās, lai parādītu un aicinātu arī pārējo sabiedrību būt aktīviem un modriem par Latviju. 

2022. gada 8. janvārī Ložmetējkalnā skautiem un gaidām un citiem interesentiem, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, būs iespēja sasildīties pie ugunskura, iedzert siltu tēju un piedalīties izziņas spēlē. Skautu un gaidu punkts būs pieejams no plkst. 12.00 – 19.00. Tāpat aicinām apmeklēt arī Ziemassvētku kauju muzeju Mangaļu mājās un doties pārgājienos Ložmetējkalna apkārtnē.

Atskatoties uz “Baltā vilka” tradīciju 20 gadu garumā, piedāvājam noskatīties video, kas tapa pagājušajā gadā attālinātās nometnes ietvaros.

Nometne tapusi ar Jaunatnes politikas valsts programmas finansējumu 2021. gadam.

Comments are closed.